Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-05-17 14:56:48

Damian Ziętek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 46
Punktów :   

Friday Night SmackDown!

Wszyscy wykrzykują nazwiska swoich idoli, gdy nagle rozbrzmialo theme CM Punka! Wyszedł w swoim stylu i wskoczył na ringu. Rozgrzał się, a w tym momenci przy swoim entrance na ring wpadł Rey Mysterio. Obaj zawodnicy juz byli gotowi, sędzia skinął głową i rozbrzmiał *GONG*.
Przeciwnicy okrążyli już ring, po czym doszło do klinczu. Punk go dopchał do narożnika, lecz Rey sprzedał mu serię Low Kicków, odbił się od lin i jeszcze raz z calej siły go kopnął w kolano. Potem chciał go pchnąć na liny, lecz Punk się zatrzymał, przyciągnął do siebie i... Clothesline! Potem drugi. Przypiął go, ale Rey jeszcze był na siłach... Pomógł mu się podnieść, zrobił  Irish Whip na liny... [...]Rey pchnął Punka na liny, ten się na niej zawiesil, rozbiegł się i... 619!. Wskoczył na liny i chciał zrobic ostatnie DDT w tej walce, lecz CM Punk go wtedy złapał na plecy, upuścił i GTS! Przypiął: 1...2...3!!!. Wstał uradowany z wygranej walki... Znowu wszyscy uslyszeli jego theme. Rey'a zniesli z ringu, a on wziął mikrofon i powiedział :

Jak widzicie... wygrałem! Wygrałem z tym małym karłem i chyba zacznę karierę solową! Z grupą Nexus nie wychodzi mi zbyt dobrze, a sam mogę naprawdę dużo zdziałać! Bo jestem CM Punk! Kolejne zwycięstwo w kieszeni... - rzucił mikrofon, zszedł z ringu i skierował się na BS
I'm Voices! na calej sali bylo slychać theme Randy'ego Ortona... Wszedł on na ring i wziął mikrofon do ręki. Ledwo co wypowiedział słowo i zza titantronu ukazał się Teddy Long.
Randall... Zaraz zmierzysz się z Kofim Kingstonem... Ale to nie będzie zwykła walka... Z okazji tego, że to jest I SmackDown! tego roku, ta walka będzie o pas Intercontinental! - wszyscy zaczęli klaskać i drzec się - Mam nadzieję, że się postarasz! - po tych slowach opuścił salę, a chwilę potem rozbrzmialo theme Kofiego i wbiegł on na ring...
*GONG*. Kofi szybko pobiegł w stronę Ortona, chcąc zrobić Clothesline, lecz ten zrobił unik i RKO!. Popatrzał na leżącego rywala, zaśmiał się po czym przypiął: 1...2...3! Wstał i rozłożył ręce. Przeszedł się po ringu, po czym wziął mikrofon :
WTF?! - wszyscy zaczęli krzyczeć z radości, ze to Orton wygrał - Przecież walka ledwo co się zaczęła... - na calej sali rozbrzmialo jego theme, wziął pas, wskoczył na narożnik i uniósł go, pokazując publiczności... Nagle na ring wpadł Jack Swagger, złapał Randy'ego (który jeszcze stał na narożniku) i wykonał Powerbomb.Orton leżał na macie nieprzytomny. Jack zaczął go kopać. Potem złapał go za nogę i zaczął wykręcać (Ankle Lock). Sędziowie weszli na ring i oddzielili zawodników. Jeden podniósł Randy'ego, który jakimś cudem się wyrwał, podbiegł do Jacka z boląca nogą i RKO! Sedziowie znowu ich rozdzielili i odprowadzili na Backstage...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mangowcymmz.pun.pl www.mbkserv.pun.pl www.empiremt2.pun.pl www.elothfans.pun.pl www.hfp.pun.pl